NutriCentrum Praha - výživové poradenství, hubnutí, zdravý životní styl
O nás   |   Služby, ceník   |   Certifikace   |   Reference   |   Fotogalerie   |   Kontakt


NutriCentrum Praha
Navštivte NutriCentrum
Praha 7 - Holešovice


Nabízíme komplexní nutriční poradenství od A do Z.
Jsme schopni Vám pomoci v oblasti formování postavy a hubnutí, kde vycházíme z vlastních zkušeností a nabízíme individuální, profesionální a současně lidský přístup.
Můžeme fungovat jako Váš výživový poradce, osobní trenér a podobně jako osobní kouč Vám dodat potřebnou motivaci a inspiraci pro dosažení pozitivních změn ve Vašem životě.
NutriCentrum Praha funguje současně jako showroom přístrojů InBody, které patří mezi nejlepší a nejpřesnější způsoby měření složení lidského těla, jaké můžete získat.
Pořádáme také kurzy pro odborníky i širokou veřejnost.
VOLEJTE 775 19 19 11
Těšíme se na Vaši návštěvu.


NUTRICENTRUM

O nás  O našem centru a nabízených službách

Vytvořili jsme pro Vás malé, příjemné a diskrétní centrum, které je téměř rodinné a přesto zahrnuje komplexní služby v oblasti výživy, pohybu a relaxace.

Chceme mít spokojené klienty, kteří se u nás budou cítit dobře, proto volíme individuální přístup.

Sestavili jsme pro Vás speciální sestavu ověřeného cvičení a procedur, zaměřených na hubnutí, formování postavy, detox a relaxaci. Vše doplňuje nabídka kvalitní diagnostiky složení těla přístrojem InBody 230 a kompletní poradenství ve výživě.

Naše služby jsou určeny ženám a dívkám. Tím Vám chceme zajistit soukromí při cvičení a dalších procedurách.

Pro muže nabízíme pouze diagnostiku těla a poradnu výživy.

Navštivte NutriCentrum Praha-Holešovice


  Diskrétní cvičení a účinná pomoc pro ženy "s kily navíc"

Ženy s kily navíc, už se nemusíte bát pošklebků, nabízíme Vám diskrétní cvičení a účinnou pomoc při změně stravovacích návyků.

Stále se budeme snažit vylepšovat a uděláme maximum, aby jste se k nám rády vracely.


  Pavlína Dostalíková - majitelka NutriCentra

Pavlína Dostalíková
Dovolte mi, abych se nyní trochu představila.

Jmenuji se Pavlína Dostalíková.

Jsem normální ženská, která řeší stejné problémy spojené s hubnutím, jako většina mých klientů. Proto se dokážu přesně vcítit do kůže každého z Vás. Mám 3 děti (2 dospěláky a jedno malinké) a nyní jsem na mateřské dovolené.

Koncem roku 2006 jsem založila Wellness Studio DANIELA ve Studénce. Byli jsme jedni z prvních průkopníků v používání přístrojů VacuShape na Moravě.
Studio bylo zaměřeno na zdravé cvičení, hubnutí a boj s celulitidou. V roce 2007 jsem se stala lektorkou kurzů hubnutí STOB. Od té doby probíhaly tyto kurzy v našem studiu pod mým vedením pravidelně.
Protože jsem brzy pochopila, že potřebuji být na profesionálnější úrovni v oblasti výživy, absolvovala jsem akreditovaný rekvalifikační kurz Poradce pro výživu při Mendelově univerzitě v Brně a začala dělat poradenství na vyšší úrovni s využitím diagnostiky složení těla přístrojem InBody 230 a sestavováním individuálních stravovacích plánů.
Stále navštěvuji celou řadu rekvalifikačních a nástavbových kurzů zaměřených na výživu, masáže, lymfatické masáže, cvičení a další tak, abych se v oboru stále rozvíjela.

5 let se věnuji lektorské činnosti v kurzech pro poradce výživy. Specializuji se na diagnostiku klienta, praktickou tvorbu jídelníčků a práci s klientem v praxi. Novinkou je také koučování a koučink v oblasti zdravého životního stylu. Aktivně se podílím na vzdělávání nových odborníků, takže v našem vzdělávacím středisku nabízíme řadu kurzů, seminářů a vzdělávacích programů. Rekvalifikační kurzy akreditované MŠMT: Instruktor kondiční chůze a NordicWalking, Poradce zdravého životního stylu (mimo oblast zdravotnictví), Poradce pro výživu, Základy podnikání, Obchodní zástupce - bližší informace najdete v sekci Kurzy a semináře - rekvalifikační - akreditované MŠMT.
Doplňkové kurzy pro profesionály i širokou veřejnost jako Motivace, vůle, práce s klientem, Výživa a psychomotorický vývoj dětí od 0-6 let, Základy výživy dětí, Praktická tvorba jídelníčků, série kurzů Sportovní výživy, Koučovací metody, Koučink zdravého životního stylu, Přístroj InBody v praxi, Přístroj MaxPulse Medicore v praxi, DNA analýza metabolických typů, Jak zahájit podnikání v oblasti "Lifestyle", a řadu dalších kurzů a seminářů najdete v sekci Kurzy a semináře - nástavbové kurzy.


Máte zájem o nějakou službu z naší nabídky? Zavolejte nám na tel. 775 19 19 11,
nebo využijte kontaktní formulář.

Objednejte se a navštivte nás v NutriCentru Praha - Holešovice, Veverkova 1229/9.
Těšíme se na Vás.


zpět na úvodní stránku

AKTUALITY
poslední termínu za tuto cenu!! TERMÍNY KURZU PORADCE PRO VÝŽIVU 2018!!!

poslední termínu za tuto cenu!! TERMÍNY KURZU PORADCE PRO VÝŽIVU 2018!!!
víkendový - 144 hod.: 6.-8.4., 20.-22.4., 5.-6.5., 19.-20.5.2018


oblíbené KURZY VÝŽIVA V NEMOCECH

oblíbené KURZY VÝŽIVA V NEMOCECH
termín: 23.-25.2.2018
Výživa v nemocech – Diabetes Mellitus, Inzulínová rezistence,
Metabolický syndrom, Kardiovaskulární onemocnění,Nádorová onemocnění, Malnutrice,Osteoporóza, onemocnění GIT,Nesnášenlivosti, Celiakie, Střevní potíže,Diety šetřící: Játra, Žlučník, Slinivka, Ledviny, Močové ústrojí


DVPP - Skladba jídelníčku dětí a žáků

DVPP - Skladba jídelníčku dětí a žáků
Seminář pro pedagogy a pracovníky MŠ.
Stravování dětí a žáků.
AKREDITACE MŠMT (DVPP).
termín:
BRNO 9.3.2018
PRAHA 23.3.2018
HRADEC KRÁLOVÉ 28.3.2018
čas: 9,30 - 15,00


Showroom InBody Praha

SPOLUPRACUJEME
ShapeCentrum - cvičení-Praha, fitness pro ženy, masáže, relaxace
BIOSPACE
euroGeeN™
Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky
Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club
Zdraví do škol, z.s.
Vectispro


© NutriCentrum - Hubnutí, výživa, zdravý životní styl    www.NutriCentrum.cz    Tel.: 775 19 19 11    E-mail: info@nutricentrum.cz    Odkazy