NutriCentrum Praha - výživové poradenství, hubnutí, zdravý životní styl
O nás   |   Služby, ceník   |   Certifikace   |   Reference   |   Fotogalerie   |   Kontakt


NutriCentrum Praha
Navštivte NutriCentrum
Praha 7 - Holešovice


Nabízíme komplexní nutriční poradenství od A do Z.
Jsme schopni Vám pomoci v oblasti formování postavy a hubnutí, kde vycházíme z vlastních zkušeností a nabízíme individuální, profesionální a současně lidský přístup.
Můžeme fungovat jako Váš výživový poradce, osobní trenér a podobně jako osobní kouč Vám dodat potřebnou motivaci a inspiraci pro dosažení pozitivních změn ve Vašem životě.
NutriCentrum Praha funguje současně jako showroom přístrojů InBody, které patří mezi nejlepší a nejpřesnější způsoby měření složení lidského těla, jaké můžete získat.
Pořádáme také kurzy pro odborníky i širokou veřejnost.
VOLEJTE 775 19 19 11
Těšíme se na Vaši návštěvu.


Ochrana údajů


Reference


  Nejlepší na Sedmičce v kategorii Zdraví

Děkujeme. Získaných ocenění si Velmi vážíme. Věříme, že i nadále budete spokojeni s kvalitou našich služeb a uděláme maximum pro to, aby i v dalším roce jsme byli Nejlepší na Sedmičce v naší kategorii.

Anketa - ocenění


  Reference na firemní školení

"Institut zdravého životního stylu s.r.o. (NutriCentrum) připravil pro Accenture Services dvě půldenní školení o zdravé výživě a zdravém životním stylu v češtině a angličtině. Školení se setkala s velkým zájmem zaměstnanců naší firmy, celkem se zúčastnilo 85 lidí. Po ukončení měli účastnici možnost podstoupení diagnostiky složení těla na přístroji InBody 230, po čemž následovaly individuální konzultace, kde paní Dostalíková a dr. Petr vysvětlovali účastníkům výsledek měření a poskytovali případná doporučení. Pořadatelé byli velmi vstřícní a maximálně se věnovali každému dotazujícímu i nad rámec domluveného časového limitu, za což velmi děkujeme.

Školení a prezentace byly připraveny velmi pečlivě a profesionálně a provedeny zajímavým interaktivním způsobem. Pro mnoho zúčastněných byly impulsem pro změnu, nebo úpravu výživových zvyků.

Vzhledem k tomu, že téma zdravého životního stylu našich zaměstnanců je pro nás velmi důležité, určitě bychom rádi s p. Dostalikovou na těchto tématech spolupracovali i v budoucnu."

Justyna Koperska

Accenture Services s.r.o.


nabídka firemních školení


  Reference na rekvalifikační a nástavbové kurzy

Ráda bych touto formou poděkovala paní Dostalíkové za velice kvalitní výuky a přednášky , které jsem absolvovala na kurzu "Výživový poradce". Velice si cením jejího osobního, milého a vstřícného přístupu a pomoci, kterou mi poskytla nejen na hodinách, ale také i po skončení kurzu. Jako začínající poradkyně jsem měla stále nějaké otázky, na které mi vždy odpověděla neuvěřitelnou rychlostí. Proto za tuto péči moc a moc děkuji. Těším se na další doplňkové kurzy, které bude paní Dostalíková pořádat. Moc si Vás vážím. :-)

Monika R.


Reakce na nástavbový kurz - Redukční výživa v praxi:

Dobrý den,
Opravdu jsem byla nadšená!
Popravdě trošku lituji, že jsem si neudělala kurz výživového poradce u Vás. Jelikož po sobotní zkušenosti si myslím, že bych u Vás získala mnohem víc znalostí a praktických zkušeností.
Určitě se budu chtít zúčastnit i dalších nástavbových kurzů.

Děkuji
Dominika


Ráda bych se podělila o svou osobní zkušenost s Pavlínou Dostalíkovou. Poznala jsem ji před lety na jednom semináři, který sama vedla. V oblasti výživy, která je úzce propojena se zdravím se stále člověk musí učit nové věci a vzdělávat se. Zkrátka neusnout na vavřínech. :-) Byly situace a jsou občas, kdy i já sama hledám radu a pomoc, kterou Vám žádný kurz, seminář nedá. I přes x-letou praxi v oblasti výživy potřebuji mít okolo sebe tým zkušených odborníků z řad lékařů, koučů, trenérů, lektorů, na které se mohu kdykoliv spolehnout a zkonzultovat s nimi specifické situace. Pavlína patří díky mnohaleté praxi k jedním z nich. Má za sebou dostatečně velký background a také velký potenciál před sebou. Dokáže rychle zareagovat, konkrétně poradit a navést na správný směr a za to jí chci poděkovat. V dnešní uspěchané době, plné závisti, nepřátelství je fajn vědět, že existují takové čisté duše jako je ona.

Petra


Reakce Akademii sportovní výživy:

Vážené vedení NutriCentra,

chtěla bych Vám moc poděkovat, že jste umožnili výuku kurzů pod vedením pana lektora Dr. Mirka Petra. Zúčastnila jsem se už mnoha odborných kurzů, týkajícich se výživy nebo i jiné tematiky, avšak kurz Sportovní výživa mi navždy utkvěl v paměti zejména úžasnou odborností a množstvím vědomostí pana lektora. Na různé dotazy dokázal pohotově odpovědet ne strohými naučenými frázemi, a nad otázkou vždy přemýšelel od základu, a to cestou složitého systému biochemických metabolismů. Byl to nejlepší kurz, na jakém jsem kdy byla a odnesla jsem si nejenom nové poznatky a skvělé dojmy, ale hlavně obrovskou motivaci se nadále vzdělávat a tvrdě na sobě pracovat, abych se alespoň z poloviny přiblížila odbornosti pana Petra.

Doufám, že budou vypsány i další odborné kurzy pod vedením stejného lektora. Už teď můžu říct, že určitě budou převyšovat jakékoliv mé očekávání. Zároveň je vřele doporučuju všem lidem zabývající se výživou, fitnes trenérům nebo jiným s blízkym oborem.

posluchačka Andrea
Máte zájem o naše služby?
Zavolejte nám na tel. 775 19 19 11, nebo využijte kontaktní formulář.

Objednejte se a navštivte nás v NutriCentru Praha - Holešovice, Veverkova 1229/9.
Těšíme se na Vás.


úvodní stránka


AKTUALITY
částečně online - TERMÍNY VÝŽIVOVÝ PORADCE

částečně online - TERMÍNY VÝŽIVOVÝ PORADCE
154 hod.: prezenčně víkend: 21.+22.9., 16.+17.11., 27.+28.11.2024 zkoušky, vždy 9-16
+ online: 1.10., 8.10., 15.10., 22.10., 5.11.2024, vždy 16-19
nebo prezenčně všední dny: 18.+19.9., 13.+14.11.2024; 27.+28.11.2024 zkoušky
+ online: 1.10., 8.10., 15.10., 22.10., 5.11.2024, vždy 16-19
zakončeno STÁTNÍ ZKOUŠKOU


NOVÁ ADRESA

NOVÁ ADRESA
Korunovační 103/6, 170 00 - 3. patro


Showroom InBody Praha

SPOLUPRACUJEME
ShapeCentrum - cvičení-Praha, fitness pro ženy, masáže, relaxace
BIOSPACE
euroGeeN™
Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky
Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club
Zdraví do škol, z.s.
Vectispro


© NutriCentrum - Hubnutí, výživa, zdravý životní styl    www.NutriCentrum.cz    Tel.: 775 19 19 11    E-mail: info@nutricentrum.cz