NutriCentrum Praha - výživové poradenství, hubnutí, zdravý životní styl
O nás   |   Služby, ceník   |   Certifikace   |   Reference   |   Fotogalerie   |   Kontakt


NutriCentrum Praha
Navštivte NutriCentrum
Praha 7 - Holešovice


Nabízíme komplexní nutriční poradenství od A do Z.
Jsme schopni Vám pomoci v oblasti formování postavy a hubnutí, kde vycházíme z vlastních zkušeností a nabízíme individuální, profesionální a současně lidský přístup.
Můžeme fungovat jako Váš výživový poradce, osobní trenér a podobně jako osobní kouč Vám dodat potřebnou motivaci a inspiraci pro dosažení pozitivních změn ve Vašem životě.
NutriCentrum Praha funguje současně jako showroom přístrojů InBody, které patří mezi nejlepší a nejpřesnější způsoby měření složení lidského těla, jaké můžete získat.
Pořádáme také kurzy pro odborníky i širokou veřejnost.
VOLEJTE 775 19 19 11
Těšíme se na Vaši návštěvu.


Ochrana údajů


InBody 120


  Showroom InBody - NutriCentrum Praha

VÝSLEDKY ANALÝZY:

  Tělesná voda, tělesný tuk, svalová hmota, bez-tuková hmota, váha
  BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR)
  Doporučení minimální kalorické potřeby (BMR)
  Hodnocení tukové a svalové tkáně
  Stupeň útrobního tělesného tuku (visceral fat)
  Tělesná vyváženost, tělesná síla, zdravotní diagnóza
  Tuková kontrola, svalová kontrola, stav tělesné zdatnosti (Fitness Score)
  Impedance v jednotlivých tělesných částech každou frekvencí zvlášť


VLASTNOSTI:

  Rychlá analýza do 25 vteřin
  Levný, rychlý a jednoduchý model InBody
  Snadná obsluha, obrazovka a snadné ovládání
  Přehledný lístek se vytiskne ihned v anglickém jazyce
  Termotiskárna je již v ceně tohoto modelu
  Využití v lékárnách, nemocnicích i fitness


Máte zájem o předvedení přístroje InBody? Chtěli byste se nechat změřit, nebo zvažujete
zakoupení přístroje InBody pro Vaši oblast podnikání apod.?

Zavolejte nám na tel. 775 19 19 11, nebo využijte kontaktní formulář.POPIS VÝSLEDKŮ ANALÝZY NA PŘÍSTROJI INBODY 120
Ukázka výsledků analýzy na přístroji InBody 120


Jakmile je analýza složení těla vyšetřované dokončené, jsou výsledky vytištěny. Nahoře na výsledkovém listu se objeví datum a čas analýzy, číslo identifikace (ID), pohlaví, věk, výška a celková váha měřené osoby.


Analýza složení těla

Tato část uvádí přesnou analýzu tělesné kompozice se standardním doporučením hodnot celkové hmotnosti těla, hmotnost kosterního svalstva, tělesného tuku, celkové vody v těle a čisté hmotnosti bez tuku. Můžete tak porovnat naměřené hodnoty s doporučenými hodnotami a také si můžete spočítat poměr tuků a svalů.


Diagnóza obezity

Ukazuje obezitu podle známých, ale již ne tak přesných parametrů. Index tělesné hmotnosti (BMI) je sice obecně známý ukazatel, který ale pouze porovnává celkovou váhu a výšku měřené osoby. Procento tuku v těle (PBF) je lepší ukazatel pro diagnózu obezity, ale nebere v úvahu svaly. Poměr pasu a boků (WHR) je také jedna z velmi známých hodnot pro hodnocení obezity, ale pokud osoba zhubne v pase i bocích, tak se poměr nezmění. Mnohem důležitější je míra útrobního tělesného tuku, která je zde definována jako průřezová oblast tuku nalezeného v břiše. Když má oblast vnitřního tuku více než 10 bodů, je známa jako abdominální obezita (obezita v oblasti břicha). Poslední hodnota ukazuje stupeň bazálního metabolizmu (BMR) což je minimální energie, potřebná pro zachování životních funkcí, v klidovém stavu. Je to velice důležitá hodnota jak pro léčbu obezity, tak pro tvorbu a udržení svalové hmoty. Ani při velké redukci hmotnosti by neměla denní dávka energie klesnout pod hranici minimální kalorické potřeby (BMR). 1 kilokalorie = 4,185 kilojoulů.


Segmentální rozložení beztukové hmoty

Ukazuje vyváženost celého těla a popřípadě odhaluje disbalance postavy. Netuková tkáň v segmentech ukazuje, jak dobře je vyvážená vaše levá a pravá polovina těla a také v jakém poměru je horní a dolní polovina těla. Zkontrolujte si tedy rovnováhu těla mezi horními končetinami a dolními končetinami a stejně tak mezi levou stranou a pravou stranou těla. Největší množství bez tukové hmoty bývá na trupu. V případě potřeby si zvolíme vhodnou fyzickou aktivitu.


Segmentální rozložení tukové hmoty

Nám ukazuje rozdělení tělesného tuku na horních, dolních končetinách a trupu. Můžete si tak zkontrolovat a potom různým cvičením upravovat hmotnost tuku v každém segmentu svého těla. Sledujte každou tuto hodnotu v procentech tělesného tuku a zkuste toto procento udržet v "normálním" rozsahu.


Kontrola kosterního svalstva a tuků

Nám předkládá návrh na možnou změnu váhy, nebo ne, pokud jsou hodnoty ideální. Na základě individuálního složení těla a poměru svalů a tuků doporučuje přístroj InBody120 snížení nebo zvýšení množství tuku a také zvýšení množství svalů, protože snížení množství kosterního svalstva přístroj InBody120 nikdy nedoporučuje. Proto je někdy toto hodnocení zásadně odlišné od doporučení BMI a % tuku a vychází ze skutečné potřeby a poměrů naměřených hodnot. Čím máme více svalů, tím můžeme mít větší hmotnost těla a přitom nemusíme tuto hmotnost snižovat.


Zhodnocení kondice

na základě celé analýzy a především na základě poměru svalů a tuků měřené osoby nám InBody120 zhodnotí stav kondice (Fitness Score). Tento údaj především motivuje k další analýze na přístroji InBody120 pro srovnání postupných výsledků zhodnocení kondice v období formování postavy, nebo redukci hmotnosti. Aktivní sportovci dosahují hodnoty kolem 100 bodů a více, zatím co obézní a svalově slabí klienti mají méně než 70 bodů.


Předchozí údaje o složení těla

Zde je možno vidět datum, ve kterých byla měřena celková váha, kosterní svalstvo a tuková hmota. Vložením svého identifikačního čísla může analyzovaná osoba vidět výstupy několika předchozích měření.


Impedance

Impedance nám potvrzuje přesnost testu, tak jak je ukázána hodnotami v segmentech při různých frekvencích. Přístroj InBody120 používá technologii DSM-BIA, která garantuje přesnost ukazatele impedance. Tyto údaje slouží k technickému ověření stavu přístroje a jeho příslušenství. Díky těmto frekvencím a technologii DSM-BIA dokáže InBody120 poskytnout velké množství přesných údajů o analyzované osobě.


Máte zájem o předvedení přístroje InBody? Chtěli byste se nechat změřit, nebo zvažujete
zakoupení přístroje InBody pro Vaši oblast podnikání apod.?

Zavolejte nám na tel. 775 19 19 11, nebo využijte kontaktní formulář.

Objednejte se a navštivte nás v NutriCentru Praha - Holešovice, Veverkova 1229/9.
Těšíme se na Vás.


showroom InBody - výběr všech přístrojů   |   diagnostika InBody   |   zpět na úvodní stránku

AKTUALITY
Praktická výživa dětí 6 - 18 let 3.3.2024

Praktická výživa dětí 6 - 18 let 3.3.2024
Dítě není malý dospělý. Jiné potřeby má v 6-ti letech, jiné v 15-ti. Seminář o výživě, diagnostice, praxi v dětské poradně.


Výživa dětí od 0 do 6 let, těhotné a kojící 2.3.2024

Výživa dětí od 0 do 6 let, těhotné a kojící 2.3.2024
Spojení poznatků o vývoji dítěte s jeho potřebou jednotlivých živin a zdravého stravování pro správný duševní vývoj a růst.


částečně online - TERMÍNY VÝŽIVOVÝ PORADCE

částečně online - TERMÍNY VÝŽIVOVÝ PORADCE
154 hod.: prezenčně víkend: 15.+16.6., 14.+15.9.2024; 24.–26.9.2024 zkoušky, vždy 9-16
+ online: 25.6., 9.7., 23.7., 6.8., 20.8., 27.8.2024, vždy 16-19
nebo prezenčně všední dny: 12.+ 13.6., 11.+ 12.9.2024; 24.-26.9.2024 zkoušky
+ online: 25.6., 9.7., 23.7., 6.8., 20.8., 27.8.2024, vždy 16-19
zakončeno STÁTNÍ ZKOUŠKOU


Showroom InBody Praha

SPOLUPRACUJEME
ShapeCentrum - cvičení-Praha, fitness pro ženy, masáže, relaxace
BIOSPACE
euroGeeN™
Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky
Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club
Zdraví do škol, z.s.
Vectispro


© NutriCentrum - Hubnutí, výživa, zdravý životní styl    www.NutriCentrum.cz    Tel.: 775 19 19 11    E-mail: info@nutricentrum.cz