NutriCentrum Praha - výživové poradenství, hubnutí, zdravý životní styl
O nás   |   Služby, ceník   |   Certifikace   |   Reference   |   Fotogalerie   |   Kontakt


NutriCentrum Praha
Navštivte NutriCentrum
Praha 7 - Holešovice


Nabízíme komplexní nutriční poradenství od A do Z.
Jsme schopni Vám pomoci v oblasti formování postavy a hubnutí, kde vycházíme z vlastních zkušeností a nabízíme individuální, profesionální a současně lidský přístup.
Můžeme fungovat jako Váš výživový poradce, osobní trenér a podobně jako osobní kouč Vám dodat potřebnou motivaci a inspiraci pro dosažení pozitivních změn ve Vašem životě.
NutriCentrum Praha funguje současně jako showroom přístrojů InBody, které patří mezi nejlepší a nejpřesnější způsoby měření složení lidského těla, jaké můžete získat.
Pořádáme také kurzy pro odborníky i širokou veřejnost.
VOLEJTE 775 19 19 11
Těšíme se na Vaši návštěvu.


Ochrana údajů


NUTRICENTRUM

O nás  O našem centru a nabízených službách

Vytvořili jsme pro Vás malé, příjemné a diskrétní centrum, které je téměř rodinné a přesto zahrnuje komplexní služby v oblasti výživy, pohybu a relaxace.

Chceme mít spokojené klienty, kteří se u nás budou cítit dobře, proto volíme individuální přístup.

Sestavili jsme pro Vás speciální sestavu ověřeného cvičení a procedur, zaměřených na hubnutí, formování postavy, detox a relaxaci. Vše doplňuje nabídka kvalitní diagnostiky složení těla přístrojem InBody 230 a kompletní poradenství ve výživě.

Naše služby jsou určeny ženám a dívkám. Tím Vám chceme zajistit soukromí při cvičení a dalších procedurách.

Pro muže nabízíme pouze diagnostiku těla a poradnu výživy.

Navštivte NutriCentrum Praha-Holešovice


  Diskrétní cvičení a účinná pomoc pro ženy "s kily navíc"

Ženy s kily navíc, už se nemusíte bát pošklebků, nabízíme Vám diskrétní cvičení a účinnou pomoc při změně stravovacích návyků.

Stále se budeme snažit vylepšovat a uděláme maximum, aby jste se k nám rády vracely.


  Pavlína Dostalíková - majitelka NutriCentra

Pavlína Dostalíková
Dovolte mi, abych se nyní trochu představila.

Jmenuji se Pavlína Dostalíková.

Jsem normální ženská, která řeší stejné problémy spojené s hubnutím, jako většina mých klientů. Proto se dokážu přesně vcítit do kůže každého z Vás. Mám 3 děti (2 dospěláky a jedno malinké) a nyní jsem na mateřské dovolené.

Koncem roku 2006 jsem založila Wellness Studio DANIELA ve Studénce. Byli jsme jedni z prvních průkopníků v používání přístrojů VacuShape na Moravě.
Studio bylo zaměřeno na zdravé cvičení, hubnutí a boj s celulitidou. V roce 2007 jsem se stala lektorkou kurzů hubnutí STOB. Od té doby probíhaly tyto kurzy v našem studiu pod mým vedením pravidelně.
Protože jsem brzy pochopila, že potřebuji být na profesionálnější úrovni v oblasti výživy, absolvovala jsem akreditovaný rekvalifikační kurz Poradce pro výživu při Mendelově univerzitě v Brně a začala dělat poradenství na vyšší úrovni s využitím diagnostiky složení těla přístrojem InBody 230 a sestavováním individuálních stravovacích plánů.
Stále navštěvuji celou řadu rekvalifikačních a nástavbových kurzů zaměřených na výživu, masáže, lymfatické masáže, cvičení a další tak, abych se v oboru stále rozvíjela.

5 let se věnuji lektorské činnosti v kurzech pro poradce výživy. Specializuji se na diagnostiku klienta, praktickou tvorbu jídelníčků a práci s klientem v praxi. Novinkou je také koučování a koučink v oblasti zdravého životního stylu. Aktivně se podílím na vzdělávání nových odborníků, takže v našem vzdělávacím středisku nabízíme řadu kurzů, seminářů a vzdělávacích programů. Rekvalifikační kurzy akreditované MŠMT: Instruktor kondiční chůze a NordicWalking, Poradce zdravého životního stylu (mimo oblast zdravotnictví), Poradce pro výživu, Základy podnikání, Obchodní zástupce - bližší informace najdete v sekci Kurzy a semináře - rekvalifikační - akreditované MŠMT.
Doplňkové kurzy pro profesionály i širokou veřejnost jako Motivace, vůle, práce s klientem, Výživa a psychomotorický vývoj dětí od 0-6 let, Základy výživy dětí, Praktická tvorba jídelníčků, série kurzů Sportovní výživy, Koučovací metody, Koučink zdravého životního stylu, Přístroj InBody v praxi, Přístroj MaxPulse Medicore v praxi, DNA analýza metabolických typů, Jak zahájit podnikání v oblasti "Lifestyle", a řadu dalších kurzů a seminářů najdete v sekci Kurzy a semináře - nástavbové kurzy.


Máte zájem o nějakou službu z naší nabídky? Zavolejte nám na tel. 775 19 19 11,
nebo využijte kontaktní formulář.

Objednejte se a navštivte nás v NutriCentru Praha - Holešovice, Veverkova 1229/9.
Těšíme se na Vás.


zpět na úvodní stránku

AKTUALITY
částečně online - TERMÍNY VÝŽIVOVÝ PORADCE

částečně online - TERMÍNY VÝŽIVOVÝ PORADCE
154 hod.: prezenčně víkend: 21.+22.9., 16.+17.11., 27.+28.11.2024 zkoušky, vždy 9-16
+ online: 1.10., 8.10., 15.10., 22.10., 5.11.2024, vždy 16-19
nebo prezenčně všední dny: 18.+19.9., 13.+14.11.2024; 27.+28.11.2024 zkoušky
+ online: 1.10., 8.10., 15.10., 22.10., 5.11.2024, vždy 16-19
zakončeno STÁTNÍ ZKOUŠKOU


NOVÁ ADRESA

NOVÁ ADRESA
Korunovační 103/6, 170 00 - 3. patro


Showroom InBody Praha

SPOLUPRACUJEME
ShapeCentrum - cvičení-Praha, fitness pro ženy, masáže, relaxace
BIOSPACE
euroGeeN™
Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky
Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club
Zdraví do škol, z.s.
Vectispro


© NutriCentrum - Hubnutí, výživa, zdravý životní styl    www.NutriCentrum.cz    Tel.: 775 19 19 11    E-mail: info@nutricentrum.cz